листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи  2017 г.Макстил А.Д Скопје


Makstil Finansiski izvestai MAS 2017.docx

Објавено на: 17.05.2018 09:25:44
Документ БР.: DOC_12304-29/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи