листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Ревидирани финансиски извештаи.pdf

Објавено на: 17.05.2018 15:55:36
Документ БР.: DOC_12304-35/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи