листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

усвоени на редовното Годишно собрание на акционери на Централна кооперативна банка АД Скопје


Финансиски извештаи ЦКБ 2017.pdf
Мислење по извештајот на Grant Thornton.pdf

Објавено на: 18.05.2018 15:58:02
Документ БР.: DOC_12304-39/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи