листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештај Биланс на успех 01.03.2018-31.03.2018


Финансиски извештај Биланс на успех 01.01.2018-31.03.2018.xls

Објавено на: 21.05.2018 15:24:51
Документ БР.: DOC_12294-112/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.