листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2017 год. на БИМ а.д. Свети Николе


Извештај за извршена ревизија од овластен ревизор.pdf

Објавено на: 22.05.2018 08:57:23
Документ БР.: DOC_12304-41/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи