листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Извештај на ревизорите до акционерите на Макстил А.Д. Скопје


Izvestaj na revizorite.pdf

Објавено на: 22.05.2018 09:24:37
Документ БР.: DOC_12304-42/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи