листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од одржано вонредно Собрание на акционери.


Odluki doneseni na Vonredno sobranie (2).doc

Објавено на: 22.05.2018 09:54:29
Документ БР.: DOC_12283-43/2018
Урнек: Други одлуки од собрание