листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание за Арцелормиттал Скопје (ЦРМ) Скопје


Јавен повик ЦРМ.doc

Објавено на: 23.05.2018 13:50:03
Документ БР.: DOC_10109-95/2018
Урнек: Јавен повик за собрание