листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Во прилог Ви доставуваме Ревидирани извештаи и Годишен извештај за А.Д. „Тајмиште“-Кичево


godisen izvestaj 2017.docx
revizorski izvestaj 2017g.docx

Објавено на: 29.05.2018 08:37:44
Документ БР.: DOC_12304-46/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи