листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2017 год.


Revid_fin_izvest_Moda_2017.pdf

Објавено на: 29.05.2018 14:51:08
Документ БР.: DOC_12304-48/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи