листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до акционерите на "Македонијатурист"АД Скопје за достава на трансакциски сметки


Известување за достава на трансакциски сметки-30.05.2018 г..pdf

Објавено на: 30.05.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_10191-278/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации