листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани единечни и консолидирани ФИ за 2017 година


II.1.2 Revidirani FI Fersped za 2017.pdf
II.5.2 Revidirani Konsolidirani FI za 2017.pdf

Објавено на: 30.05.2018 15:30:00
Документ БР.: DOC_12304-53/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи