листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2018 година


Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2018 година.xlsx

Објавено на: 30.05.2018 15:30:00
Документ БР.: DOC_12294-119/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.