листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Стопанска Банка АД Скопје ги објавува ревидираните финансиски извештаи за 2017 година:


Точка 4. Ревидирани финансиски извештаи за 2017 година.pdf
Точка 3. Одлука за усвојување на годишна сметка и финансиски извештаи за.._.pdf

Објавено на: 31.05.2018 09:05:01
Документ БР.: DOC_12304-54/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи