листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ODLUKA ZA PONISTUVAWE NA SOPSTVENI AKCII


ODLUKA ZA PONISTUVAWE NA SOPSTVENI AKCII.docx

Објавено на: 31.05.2018 09:05:20
Документ БР.: DOC_12283-63/2018
Урнек: Други одлуки од собрание