листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука на усвојување на годишна сметка


Одлука за усвојување на годишна сметка за 2017 година.doc

Објавено на: 31.05.2018 09:18:21
Документ БР.: DOC_12283-64/2018
Урнек: Други одлуки од собрание