листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

 

Ревидирани финансиски извештаи - Триглав осигурување АД, Скопје - 2017 година.


Triglav 2017 FI.pdf

Објавено на: 31.05.2018 15:21:25
Документ БР.: DOC_12304-57/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи