листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до имателите на обични акции на Охридска Банка АД


Известување до Акционерите.pdf

Објавено на: 31.05.2018 15:50:05
Документ БР.: DOC_10191-287/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации