листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2018


3M konsolidiran 01.01-31.03.2018.xls

Објавено на: 05.06.2018 09:00:45
Документ БР.: DOC_12294-125/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.