листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

REVIZORSKI IZVESTAJ  2017 god


AГРОМЕХАНИКА АД 2017 za danica pdf.pdf

Објавено на: 05.06.2018 13:17:24
Документ БР.: DOC_12304-62/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи