листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

IZVESTAJ NA NADZOREN ODBOR ZA 2017 god


Izvestaj N.O.-2017-.doc

Објавено на: 05.06.2018 14:56:09
Документ БР.: DOC_12283-75/2018
Урнек: Други одлуки од собрание