листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи 2017

 


revidiran finansiski izvestaj 2017.pdf

Објавено на: 06.06.2018 14:57:02
Документ БР.: DOC_12304-69/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи