листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Распределба на добивка за 2017


odluka za raspredelba na dobivkata 2017.pdf

Објавено на: 06.06.2018 14:56:53
Документ БР.: DOC_12287-28/2018
Урнек: Распределба на добивка