листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание 2017


drugi odluki od sobranie 2017.pdf

Објавено на: 06.06.2018 14:56:56
Документ БР.: DOC_12283-80/2018
Урнек: Други одлуки од собрание