листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

ревизорски извештај+годишен извештај 31.12.17


ревизорски извештај+годишен извештај 31.12.17.pdf

Објавено на: 08.06.2018 09:04:02
Документ БР.: DOC_12304-73/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи