листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Конечни посебни ревидирани извештаи ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 2017 год

Конечни ревидирани консолидирани извештаи ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 2017 год


Revizorski izvestai DG BETON .pdf
Konsolidiran revizorski izvestaj.pdf

Објавено на: 08.06.2018 09:03:04
Документ БР.: DOC_12304-72/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи