листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revizorski izvestaj za 2017 godina.


revizorski izvestaj 2017 korekcija na str 7 godina.pdf

Објавено на: 08.06.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_12304-74/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи