листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Odluka za raspredelba na dobivka za 2017 god


Odluka za raspredelba na dobivkata.pdf

Објавено на: 08.06.2018 14:11:40
Документ БР.: DOC_12287-29/2018
Урнек: Распределба на добивка