листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост


Извештај за промена на сопственост.docx

Објавено на: 08.06.2018 15:45:00
Документ БР.: DOC_10191-300/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации