листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

revidirani finansiski izvestai


godisen izvestaj za 2017 1.doc
Konsolidiran Izvestaj Zito Polog 2017.docx
kosolidiran izvestaj za rabotenjeto za 2017.doc
revizorski Izvestaj Zito Polog 2017 godina.docx

Објавено на: 12.06.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_12304-78/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи