листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од редовно годишно собрание на акционери 12.06.2018


Odluki_sobranie_12.06.2018.pdf

Објавено на: 12.06.2018 15:29:21
Документ БР.: DOC_12283-86/2018
Урнек: Други одлуки од собрание