листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани единечни и консолидирани финансиски извештаи и Годишен извештај за 2017 година


Godisen_izvestaj_2017.pdf
mak._popva_kula_2017.pdf
pop_kula_mak._konsolidirani_2017.pdf

Објавено на: 12.06.2018 15:48:26
Документ БР.: DOC_12304-79/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи