листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлуки од Собрание на акционери


Одлука за отповикување на член на одборот на директори.pdf
Одлука за избор на нов член на одборот на директори.pdf

Објавено на: 22.06.2018 15:10:55
Документ БР.: DOC_12285-34/2018
Урнек: Измени во органи на управување