листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Дивиденден календар


Исплата на дивиденда.doc

Објавено на: 22.06.2018 15:22:39
Документ БР.: DOC_10187-21/2018
Урнек: Дивиденден Календар