листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание на акционери


Oдлука по годишната сметка.doc
Одлука по финансиски резултати.doc
Одлука по годишен извештај.doc

Објавено на: 22.06.2018 15:22:44
Документ БР.: DOC_12283-96/2018
Урнек: Други одлуки од собрание