листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revidirani finansiski izvestai za 2017 godina


KLANICA SO LADIL.pdf

Објавено на: 25.06.2018 14:24:06
Документ БР.: DOC_12304-91/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи