листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на остварената нето добивка во деловната 2017 година.
 


Одлука распределба на добивка.jpeg

Објавено на: 27.06.2018 09:52:12
Документ БР.: DOC_12287-38/2018
Урнек: Распределба на добивка