листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од седницата на Собранието на акционери на РЖ Институт АД Скопје одржана на ден 26.06.2018 година


Одлука бр.1.jpeg
Одлука бр.2.jpeg
Одлука бр.3.jpeg

Објавено на: 27.06.2018 09:55:22
Документ БР.: DOC_12283-107/2018
Урнек: Други одлуки од собрание