листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:


Ги објавуваме ревидираните финансиски извештаи за 2017 година.


revidirani finansiski izvestai 2017 i notarski akt od sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 27.06.2018 13:05:00
Документ БР.: DOC_12304-93/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи