листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ИЗВЕСТУВАНЈЕ за имателите на акции во П.И.„Витаминка“ А.Д., Прилеп


IZVESTUVANJE za inatelite na akcii vo P.I.Vitaminka A.D., Prilep.pdf

Објавено на: 27.06.2018 15:10:46
Документ БР.: DOC_10191-319/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации