листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештаи за 2017 година за Арцелормиттал Скопје (ХРМ) АД Скопје


Revizorski izvestaj 2017 za AM HRM.pdf

Објавено на: 28.06.2018 14:04:34
Документ БР.: DOC_12304-96/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи