листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештаи за 2017 година за Арцелормиттал Скопје (ЦРМ) АД Скопје


Revizorski izvestaj 2017 za AM CRM.pdf

Објавено на: 28.06.2018 14:08:00
Документ БР.: DOC_12304-97/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи