листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери


Јавен повик собрание на акционери.docx

Објавено на: 19.07.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10109-115/2018
Урнек: Јавен повик за собрание