Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 3.251 акцииja на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 24.07.2018 08:28:39
Документ БР.: DOC_12291-37/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции