листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 30.06.2018 год.


6-то Месечно известување-2018_мода.xls

Објавено на: 24.07.2018 13:26:11
Документ БР.: DOC_26441-1/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.