листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidirani finansiski izvestai 01.01-30.06 2018 god


Фин.извештаи 30.06.xlsx

Објавено на: 27.07.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-6/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.