листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме неревидиран финансиски извештај за период од 01,01,2018год.до 30,06,2018 год.


01.01 do 30.06.2018g.Месечнo известувањаGTC.xls

Објавено на: 30.07.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-13/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.