листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај 30.06.2018


6 Месечни известувања- трговски друштва30.06.2018 - природа на трошоци.xls

Објавено на: 30.07.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-14/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.