листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи од 01.01. до 30.06.2018г.


01-06.18Месечни известувања.xls

Објавено на: 30.07.2018 14:38:03
Документ БР.: DOC_26441-16/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.