листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи 30.06.2018 г.


6 Месечно известувања - Пекабеско АД - 2018.xls

Објавено на: 31.07.2018 13:29:59
Документ БР.: DOC_26441-19/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.